WSSE Kielce

Font Size

Cpanell
Jesteś tutaj: Start Żywność Komunikaty Ostrzeżenie publiczne: możliwość zanieczyszczenia produktu pn. „Piwo Stella Artois Export”

UWAGA - Status archiwalny

 UWAGA!

Od dnia 26.10.2020 r. strona ta jest stroną ARCHIWALNĄ.

 Oficjalny, aktualny serwis znajduje się pod adresem:

 

www.gov.pl/wsse-kielce

 

Komunikaty

Ostrzeżenie publiczne: możliwość zanieczyszczenia produktu pn. „Piwo Stella Artois Export”

Ostrzeżenie publiczne dotyczące możliwości zanieczyszczenia produktu pn. „Piwo Stella Artois Export" o pojemności 330 ml szkłem w związku z wadą butelek

Na stronie internetowej Głównego Inspektora Sanitarnego, w sekcji dot. ostrzeżeń publicznych, został zamieszczony komunikat w sprawie możliwości zanieczyszczenia ww. środka spożywczego szkłem w związku z wadą butelek polegającą na możliwym odłamaniu się małych fragmentów szkła przy otwarciu kapsla i przedostania się ich do piwa pn. „Stella Artois Export" o pojemności 330 ml, o datach minimalnej trwałości 25.04.2018r. i 26.04.2018r., kodach partii produkcyjnych i godzinach produkcji 55 22.00-23:59 i 55 0:00-4.00. Ww. środek spożywczy został wyprodukowany przez firmę: Anheuser-Busch InBev a rozdystrybuowany na terenie Polski za pośrednictwem firmy UDH Sp. z o.o., ul. J. Rogalińskiego 13, 60-267 Poznań.

Szczegółowe informacje w powyższej sprawie zamieszczono na stronie internetowej:

https://gis.gov.pl/zywnosc/ostrzezenia-publiczne-dot-zywnosci/aktualne#!

 

Jesteś tutaj: Start Żywność Komunikaty Ostrzeżenie publiczne: możliwość zanieczyszczenia produktu pn. „Piwo Stella Artois Export”